EGECAN

Egecan Akaryakıt Temizlik Nakliyat İnşaat Turizm Sanayi Anonim Şirketi 2013 yılında Diyarbakır’da kurulmuştur. Uzman ve dinamik kadrosuyla kuruluşundan itibaren ulaşım, enerji, altyapı ve turizm sektörlerinde yaptığı başarılı işlerle kendini geliştirmeye, kalite, iş güvenliği, dürüstlük ve titizlik ilkelerini benimsemeye devam etmektedir. Çok sayıda kamu kuruluşu ve özel sektöre ait işlerde faaliyette bulunmuş ve başarılı bir şekilde projelerini teslim etmiştir. Hali hazırda; Baraj, köprü, tünel, sulama, isale hatları, kanalizasyon, bina ve yol projelerinde faaliyetine devam etmektedir.

Egecan A.Ş, sektördeki uzmanlığı ve tecrübesiyle kurumların ve ülkemizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedeflemektedir. Yüksek teknoloji ve maliyet açısından uygun çözümler sunarak, projelerinde kalite ve güvenirlik ilkesini benimsemektedir. 

 

 


 

 

 

KURUMSAL DEĞERLERİMİZ

 

Dürüstlük

Öncelikli değerlerimizden birisi dürüstlüktür ve gerek profesyonel hayatımızda gerekse kişisel faaliyetlerimizde her zaman buna bağlı kalırız. Tutarlıyız ve doğru olduğuna inandığımız, yasalarla, işbu Davranış Kurallarıyla ve kurumsal politikalarımız ve standartlarımızla uyumlu her görüşü benimser ve savunuruz.

Saygı

Çok kültürlü bir ortamda çalıştığımızın bilincinde olarak, birbirimize, ortaklarımıza ve paydaşlarımıza her zaman saygı duyarız. Tüm personelimizin birbirine saygılı davranmasını sağlayan bir ortam yaratırız.

Şeffaflık

Tüm ticari girişimlerde, raporlamalarda ve sözlü iletişimlerde şeffaflığa değer veririz.

Etik

Mesleki ve kişisel davranışlarımızda etik standartlara bağlıyız. Ortaklarımızla iletişimlerimizde veya çalışmalarımızda bireysel eylemlerimizin ve kararlarımızın her biri için sorumluluk ve mesuliyet alırız ve günlük faaliyetlerimiz sırasında profesyonelce davranırız.


 

MİSYONUMUZ

Mühendislik ve en ileri teknolojiler kullanılarak, müşteri memnuniyetini hedef alan kalite sisteminden ödün vermeden, dönemin ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap veren, doğa ile uyum içinde çalışarak sektöründe öncü ve lider olmaktır.


 

 

VİZYONUMUZ

ÜLKEMİZE DEĞER KATMAYI AMAÇLIYORUZ!

Hem Lider, Hem Öncü Olmak!

Global iş dünyasının tüm gereksinimlerini kurumsal çalışma anlayışıyla birleştirerek Egecan Akaryakıt Temizlik Nakliyat İnşaat Turizm Sanayi A.Ş’nin imzasını bulunduğu her sektörde ve gerçekleştirdiği her projede yaşatmak, ulusal ve uluslararası başarıları ile işinde lider bir kurum olarak istikrarla büyümek, ülkesine değer ve kazanç sağlayabilmek ve kalitesini her zaman koruyabilmek Egecan Akaryakıt Temizlik Nakliyat İnşaat Turizm Sanayi A.Ş‘nin vazgeçilmez vizyonudur. Türkiye’nin lider şirketlerinden biri olmak ve dünyada da alanımızda en iyi şirketler ile rekabet edebilecek seviyeye yükselmektir. Hedefimize uygun olarak, ilkelerimizden taviz vermeyerek sürdürülebilir ve kalite odaklı bir büyüme sağlamak için çalışmaktadır.

Kalite odaklı ve sürdürülebilir bir büyüme anlayışını benimsemiştir

İş sağlığı ve ve iş güvenliği bilinciyle çalışır

Projelerini çevre sorumluluğu bilinci ile yürütür

Ülkesine değer katmayı amaçlayan kuruluşumuz, sektöründe sağlam ve istikrarlı adımlarla ilerleyişine devam etmektedir.

 


İLKELERİMİZ

 • Güvenilir ve dürüst olmak
 • Çalışanlarına en yüksek değeri vermek
 • Kalite odaklı ve sürdürülebilir bir büyüme anlayışı benimsemek,
 • Kaliteden asla taviz vermemek.
 • Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek,
 • Güçlü finans politikaları geliştirmek ve uygulamak,
 • Gerçekleştirdiğimiz projeleri zamanında ve standartlara uygun olarak tamamlamak,
 • İş sağlığı ve iş güvenliği bilinciyle çalışmak,
 • Doğayı, her anlamıyla korumak ve savunucusu olmak.
 • Mühendislik disiplinlerinden ödün vermeden çalışmak,
 • Takım çalışması ruhunu oluşturup verimliliği en üst düzeyde tutmak,